Wieloletnie doświadczenie

Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją i sprzedażą chemii profesjonalnej dla domu oraz ogrodu. W naszej ofercie znaleźć można produkty do czyszczenia oraz impregnowania bruku, elewacji, ogrodzeń oraz dachów, płyny do toalet turystycznych oraz wiele innych.

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów oraz ich kompleksowej obsłudze, dlatego też systematycznie poszerzamy swój asortyment o nowe produkty.

Nasza oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. Oferujemy fachowe doradztwo w doborze odpowiednich produktów. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu omówienia warunków współpracy.

NASZA SPECJALNOŚĆ

Naszą specjalnością jest kompleksowa pielęgnacja kostki brukowej. Wieloletnie doświadczenie w temacie pozwoliło nam na opracowanie wyjątkowych, skutecznych formuł. Aby cieszyć się doskonałym wyglądem bruku, należy o niego odpowiednio dbać. Dzięki naszym produktom staje się to dużo łatwiejsze. Jako pierwszy krok należy oczyścić i odtłuścić kostkę za pomocą Płynu do mycia kostki brukowej. W przypadku problemu z porastającym mchem zalecamy użycie Płynu do zwalczania mchu. Ostatnim krokiem do uzyskania pożądanego efektu jest zastosowanie impregnatu. W swojej ofercie posiadamy impregnat uniwersalny, zalecany do nowej kostki, który tworzy barierę ochronną przeciw wnikaniu zabrudzeń, lecz oferujemy także dwa impregnaty od odświeżenia wyglądu starszego bruku - uzyskać nimi można efekt półmat lub mokrej kostki.

100% Bezpieczeństwa

Nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty, używane zgodnie z instrukcją oraz przeznaczeniem nie stanowią zagrożenia dla zdrowia oraz środowiska. Jednak w trosce o bezpieczeństwo wszystkich domowników, zalecamy ostrożność podczas użytkowania oraz przechowywania.

Tworząc serię płynów do toalet turystycznych pomyśleliśmy o opcji przyjaznej środowisku, dlatego też stosując płyn Eko, zbiornik z nieczystościami można wylewać bezpośrednio do gruntu, bez obaw o szkodliwe działanie.